Přejít do pekařství

Pečeme pro Vás už více jak 25 let

Objednávky
jídel

Nabízíme také možnost stravování pro neregistrované strávníky - buď výběrem z jídel z denního jídelníčku nebo z denní nabídky jídel na objednávku v čase od 11:00 do 13:00 hodin.

O jídelně

Na myšlenku „postavit jídelnu“ přivedl pana Obrusníka předseda představenstva firmy ARMATURY Group a.s. p. Petr Holeček. Se stavbou se začalo ihned po získání stavebního povolení dne 17. 6. 2015. Stavební práce probíhaly rychle a i přes určité obtíže se nám podařilo stavbu dokončit za neuvěřitelné čtyři měsíce. Stavební práce prováděla firma Slezské stavby Opava, interiér jídelny byl navržen Ing. Josefem Bartákem.

Talíř

Kolaudace proběhla 13.10.2015 a o 3 dny později jsme v jídelně přivítali první návštěvníky při příležitosti slavnostního předání stavby. Pro veřejnost byla jídelna otevřena 2.11.2015. Našimi strávníky jsou především zaměstnanci firmy ARMATURY Group a samozřejmě naši zaměstnanci. Vítáni jsou také i ostatní strávníci.

Provoz jídelnyProvoz jídelnyProvoz jídelnyProvoz jídelnyProvoz jídelnyProvoz jídelnyProvoz jídelnyProvoz jídelnyProvoz jídelnyProvoz jídelnyProvoz jídelnyProvoz jídelny

Nová jídelna nabízí příjemné posezení v moderním, klimatizovaném, nekuřáckém prostředí pro 80 osob a venkovní posezení.

Provozní doba jídelny je od pondělí do pátku:

Snídaně
5:30 - 8:30

Výdej obědů
11:00 - 13:00

Výdej chlazených jídel
11:00 - 13:45

Seznam alergenů

Vaříme dle objednávek, to znamená, že každý, kdo chce u nás obědvat, si musí alespoň jeden den dopředu jídlo objednat. A to buď na objednávkovém terminálu přímo v jídelně nebo na online rezervačním systému na internetových stránkách www.obrusnik.cz. Strávníci si takto mohou každý den do 14 hodin objednat obědy na následující den a další dny, maximálně však na týden dopředu. Po 14. hodině se objednávkový systém uzavře. Podmínkou rezervace obědů je nutnost vlastnit čipovou kartu, kterou si strávník může vyzvednout u pokladní v naší jídelně.

V nabídce jsou tři hlavní jídla, čtvrté výběrové menu a široký výběr studených salátů a dezertů. Nabízíme také možnost odnést si jídlo sebou v přepravním boxu. K dispozici je nápojový automat na espresso, kávu s mlékem, cappuccino, čokoládu, horkou voda na čaj a výčepní zařízení na Kofolu a sodovou vodu.

Našim zákazníkům přejeme, aby jim chutnalo a rádi se k nám vraceli.
Pro spokojenost našich hostů budeme dělat maximum.

Těší se na ně vždy milý a usměvavý personál.